Հայաստանի Հանրապետության Անվտանգության խորհրդի քարտուղար Արմեն Գրիգորյանը հանդիպել է Ջոնաթան Վսևիովի հետ
Բահրեյն կատարած աշխատանքային այցի ընթացքում Հայաստանի Հանրապետության Անվտանգության խորհրդի քարտուղար Արմեն Գրիգորյանը հանդիպել է Էստոնիայի Հանրապետության արտաքին գործերի նախարարության գլխավոր քարտուղար Ջոնաթան Վսևիովի հետ։
Հանդիպման ընթացքում կողմերը քննարկել են Հայաստան–Էստոնիա երկկողմ հարաբերությունների զարգացումը, ինչպես նաև Հայաստան–Եվրոպական միություն համագործակցության ընթացքը և ապագա հեռանկարները։

The Secretary of the Security Council of the Republic of Armenia Armen Grigoryan Met with Jonathan Vseviov
During his working visit to Bahrain, the Secretary of the Security Council of the Republic of Armenia, Armen Grigoryan, met with Jonathan Vseviov, Secretary General of the Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Estonia.
During the meeting, the parties discussed the development of Armenia–Estonia bilateral relations, as well as the current state and future prospects of Armenia–European Union cooperation.